Per Arne Jakobsen

Stilling: Daglig leder

Ansatt siden: 1990

Epost: perarne@quick.no

Pål Garder

Stilling: Controller

Ansatt siden: 2011

Epost: pal.garder@quick.no

Monica Jakobsen

Stilling: Leder kundeservice

Ansatt siden: 1993

Jobber med generell support QuickNG, regnskap og kapitalvaresalg

epost: monica@quick.no

Svenn Roger Odden

Stilling: Konsulent/Prosjektleder

Ansatt siden: 2014

Jobber med prosjektstyring, salg og opplæring.

epost: svenn@quick.no

Einar Wedøe

Stilling: Prosjektleder/Konsulent

Ansatt: 1991, 1998-2002, 2015-

Jobber med prosjektstyring, salg og opplæring.

epost: einar@quick.no

John Hartley Ellingsgaard

Stilling: Prosjektleder Quick3, systemutvikler

Ansatt siden: 2013

Ola Østeng

Stilling: Prosjektleder EdiPost, systemutvikler

Ansatt siden: 2001

Audun Klundby

Stilling: Prosjektleder Quick Timing, systemutvikler

Ansatt siden: 2009

Hermann Myhre

Stilling: Konsulent kundeservice

Ansatt siden: 1994

Jobber med generell support QuickNG, kampanjer, skriveoppsett

Epost: hm@quick.no

Kari Mette Knutsen

Stilling: Konsulent kundeservice

Ansatt siden: 2007

Jobber med generell support QuickNG

Epost: kari.mette@quick.no

Wibecke Tindvik Berg

Stilling: Konsulent kundeservice

Ansatt siden: 2008

Jobber med generell support QuickNG

epost: wibecke@quick.no

Nina Henriksen

Stilling: Konsulent kundeservice

Ansatt siden: 1998

Jobber med Prishotell, Quick Service Register, PartShare, prisimport og generell support QuickNG

Epost: nina@quick.no

Tor Håkon Holthe

Stilling: Konsulent 2 linje support

Ansatt siden: 2013

Jobber med E-faktura, avansert feilsøk, webshop og teknisk support QuickNG

Epost: tor@quick.no

Stine Merete Aspheim

Stilling: Konsulent 2 linje support

Ansatt siden: 2012

Jobber med konvertering, systemtilpasninger, avansert feilsøk og installasjon

Epost: stine.merete@quick.no

Egil Hansen

Stilling: Konsulent installasjon

Ansatt siden: 2012

Jobber med installasjoner, dokumentasjon og kurs

Epost: egil@quick.no

Bjørn Erik Moen

Stilling: Systemutvikler

Ansatt siden: 2000

Lars Hallvard Klundby

Stilling: Systemutvikler

Ansatt siden: 2012

Alex Tavakoli

Stilling: Systemutvikler

Ansatt siden: 2012

Simen Løkken

Stilling: Systemutvikler

Ansatt siden: 2014

Inge Dalby

Stilling: Systemutvikler

Ansatt siden: 2015

Odd Tore Bøe

Stilling: IT-drift, all-round.

Ansatt siden: 2015

Odd Henning Sandvik

Stilling: IT-drift og sikkerhet

Ansatt siden: 2015

Ole Magnus Waaler

Stilling: IT-drift

Ansatt siden: 2012

Magne Antonsen

Stilling: Salgskonsulent

Ansatt siden: 2009

Epost: magne@quick.no