Per Arne Jakobsen

Stilling: Daglig leder

Ansatt siden: 1990

Epost: perarne@quick.no

Monica Jakobsen

Stilling: Leder Kundeservice

Ansatt siden: 1993

epost: monica@quick.no

Tor Håkon Holthe

Stilling: Leder Utvikling

Ansatt siden: 2013

Bjørn Arild Rudlang

 

Stilling: Prosjektleder/Konsulent

Ansatt: 1997-2007, 2017-

Jobber med prosjektstyring, salg og opplæring.

epost: ba@quick.no

Einar Wedøe

Stilling: Prosjektleder/Konsulent

Ansatt: 1991, 1998-2002, 2015-

Jobber med prosjektstyring, salg og opplæring.

epost: einar@quick.no

Nina Henriksen

Stilling: Konsulent kundeservice

Ansatt siden: 1998

Spesielist på prishotell og QSR.

Epost: nina@quick.no

Kari Mette Knutsen

Stilling: Konsulent kundeservice

Ansatt siden: 2007

Epost: kari.mette@quick.no

Wibecke Tindvik Berg

Stilling: Konsulent kundeservice

Ansatt siden: 2008

epost: wibecke@quick.no

Stine Merete Aspheim

Stilling: Utvikler

Ansatt siden: 2012

Andreas Kristiansen

Stilling: Support/SQL

Ansatt siden: 2016

Inger Solberg

Stilling: Support/SQL

Ansatt siden: 2017

Alex Tavakoli

Stilling: Systemutvikler

Ansatt siden: 2012

Simen Løkken

Stilling: Systemutvikler

Ansatt siden: 2014

Inge Dalby

Stilling: Systemutvikler

Ansatt siden: 2015

Odd Tore Bøe

Stilling: Deltid diverse drift

Ansatt siden: 2015

Odd Henning Sandvik

Stilling: Deltid drift og sikkerhet

Ansatt siden: 2015

Magne Antonsen

Stilling: Tilknyttet Salgskonsulent

Ansatt siden: 2009

Epost: magne@quick.no

Hermann Myhre

Stilling: Konsulent kundeservice

Ansatt siden: 1994

Pensjonert men hjelper oss innimellom med ting ingen andre husker hvordan var.